هارد اس اس دی Ace A55 سیلیکون پاور

وقت طلاست آن را هدر ندهید !

شما می توانید لپتاپ های خود را به راحتی ارتقا دهید و سرعت لود سیستم عامل را به شدت بالا ببرید . این هارد اس اس دی 10 برابر با سرعت بالاتری نسبت به سایر اس اس دی ها کار میکند .

ارتقا هارد اس اس دی لپ تاپ در سه مرحله

  1. بک آپ بگیرید
  2. هارد قدیمی را جدا کنید
  3. هارد اس اس دی Ace A55 سیلیکون پاور را وصل کنید

 

هارد اس اس دی Ace A55 سیلیکون پاور

مدیریت بلوک ها خراب برای کارایی بالاتر

حتی هارد های جدید هم شامل یک یا چند بلوک خراب باشد که آسیب های جبران ناپذیری به سیستم شما وارد کند . البته نگران نباشید . هارد اس اس دی Ace A55 سیلیکون پاور با تکنولوژی جدید این بلوک های خراب را مدیریت میکند و این باعث میشود تا کارایی هارد اس اس دی به شدت افزایش یابد و قطعا این مدیریت بلوک های خراب کمپانی سیلیکون پاور محافظ اطلاعات شما خواهد بود.

هارد اس اس دی Ace A55 سیلیکون پاور

طول عمر و عملکرد بالا

مجهز به کنترل اورجینال و فلش 3D NAND می باشد . اس اس دی A55 نه تنها دوام و عملکرد را تضمین میکند بلکه عملکرد فوق العاده ایی با دستیابی سرعت بوت لود 10 ثانیه ، بارگزاری سریع تر نرم افزار ها و تسریع انتقال داده ها ارائه میدهد  .

هارد اس اس دی Ace A55 سیلیکون پاور

سبک و هوشمند

A55 یکی از سبک ترین و باریک ترین نوع SSD های سیلیکون پاور استکه ضد شوک و ضد لرزش است، زیرا هیچ بخش متحرکی ندارد.این هارد اس اس دی مجهز به یک S.M.A.R.T. سیستم نظارت و تکنولوژی ECC (کد تصحیح خطا) می باشد. کمپانی سیلیکون پاور ادعا میکند این هارد اس اس دی از اطلاعات شما به خوبی محافظت می کند .

تکنولوژی کش SLC

هارد اس اس دی A55 از معماری جدیدی برای ذخیره سازی بکار می برد که از ترکیب فلش SLC  و TLC  می باشد . این تکنولوژی باعث می شود تا اطلاعات قبل از اینکه در فلش TLC کپی شوند در بخش SLC همه اطلاعات نوشته شوند که این امر موجب افزایش عملکرد نوشتاری می شود. یکی از دلایلی که باعث می شود تا عمر این هارد اس اس دی افزایش یابد وجود DRAM buffer cache می باشد.

 

A55 Auto copy

تکنولوژی کپی اتوماتیک داخلی

در هارد اس اس دی A55 تکنولوژی کپی اتومات این امکان را فراهم آورده است که عملیات کپی از کش SLC به بلوک TLC  داخل NAND  بدون استفاده از کنترلر یا DDR  صورت بگیرد.این عمل باعث می شود تا کنترلر و DRAM تحت تاثیر کمتری قرار گیرد و در نتیجه کارایی بالاتری خواهد داشت .

نرم افزار رایگان SSD Health Monitor – SP Toolbox

شما می توانید با نصب این نرم افزار به راحتی هارد اس اس دی خود را مدیریت کنید. با این نرم افزار شما می توانید سلامت هارد اس اس خود را بررسی نمایید و یا میزان فضای آزاد ، فضای استفاده شده ، اطلاعات تخصصی هارد ، دمای هارد و دیگر امکانات مرتبط به هارد را بررسی نمایید.