مقایسه‌ی هدست‌های اصلی و تقلبی NIA

مقایسه‌ی هدست‌های اصلی و تقلبی NIA

فروش یک محصول اورجینال و با کیفیت به فروشنده اعتبار می دهد و به خریدار محصول حس رضایت از خرید خود که در نتیجه ایجاد روابط عالی بین فروشنده و خریدار می شود. امروزه که محصولات تقلبی در بازار زیاد شده است مسئولیت اطلاع رسانی با وارد کننده محصول می باشد که اطلاعات ضروری همچون نحوه عملکرد، طرز نگهداری و تشخیص محصول اورجینال را در اختیار نمایندگان فروش خود قرار دهد .

مقایسه‌ی هدست‌های اصلی و تقلبی NIA

چندین روش مختلف برای تشخیص هدست نیا وجود دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد :
  • نام بلوتوثی
  • جنس بدنه و لوگو
  • باکس محصول
  • نوشته ها و اطلاعات روی باکس محصول
  • برد داخلی هدست
  • ظاهر بلندگوهای هدست
  • دارا بودن اپلیکیشن

نام بلوتوث محصول:

اگر در وضعیت وایرلس به دنبال نام هدست نیا اورجینال در بخش بلوتوث باشید باید نام هدست خود را مشاهده کنید و اسامی متفرقه نشان دهنده تقلبی بودن محصول است.

جنس بدنه و لوگو :

جنس بدنه هدست نیا به مراتب با کیفیت تر و بسیار مستحکم تر از محصول تقلبی خود می باشد. نوع چرم مصنوعی استفاده شده در محصول اورجینال بسیار با کیفیت تر است . در هدست های نیا اورجینال لوگوی نیا بر روی دسته هدست دوخته شده است.

باکس محصول

یکی از ابتدایی ترین تشخیص هدست نیا اورجینال با فیک باکس محصول می باشد . در شکل زیر باکس هدست های نیا و اورجینال را می بینید .

نوشته ها و اطلاعات روی باکس محصول

یکی از راه های تشخیص که می توان به آن توجه داشت، هدست های اورجینال بر روی باکس از کلمه wireless استفاده می کند در حالی که در هدست های تقلبی از کلمه Bluetooth استفاده می شود .

برد داخلی هدست

اگر گوشی هدست خود را باز کنید نوع چیپ ست و پردازنده استفاده شده در هدست اورجینال بسیار متفاوت تر از نوع تقلبی خود است. برای تشخیص ظاهر چیپ ست های می توانید به شکل زیر توجه کنید :

ظاهر بلندگوهای هدست

دارا بودن اپلیکیشن

در تولیدات جدید محصولات نیا اورجینال قابلیت کنترل صدا، نمایش باتری، پخش از روی اپلیکیشن و سایر امکانات دیگر توسط اپلیکیشن نیا امکان پذیر می باشد که چنین امکاناتی برای هدست های تقلبی امکان پذیر نیست.
بازرگانی پاسارگاد مرکز تخصصی حافظه و پخش محصولات اورجینال جانبی ا

  • برچسب ها


شبکه های اجتماعی
تماس با ما
ارتباط مستقیم