راهنمای خرید فلش سندیسک

راهنمای خرید فلش سندیسک با گارانتی متین در این پست بررسی خواهیم کرد. فلش مموری ها بعنوان یک ابزار مهم در دنیای دیجیتال طرفداران زیادی دارد . یکی از برند هایی که در زمینه طراحی فلش مموری فعالیت دارد برند سندیسک می باشد که محصولی از شرکت مالزی می باشد . این مموری با توجه به کیفیت و قیمت آن طرفداران زیادی دارد .

یکی از فاکتورهای مهم برای خرید هر محصولی گارانتی آن محصول است .شرکت گارانتی داده پرداز رایانه متین این فلش مموری را در دسته گارانتی خود قرار داده است تا آن دسته از کاربران که به این فاکتور اهمیت می دهند با خیالی آسوده اقدام به خرید کنند . با توجه به وجود سندیسک های مختلف و بردهای مختلفی که در بازار وجود دارد شرکت متین از کاربرانی که قصد خرید فلش مموری سندیسک با گارانتی متین را دارند توصیه می کند حتما به پورت درگاه دقت کنند که به رنگ سبز باشد و شرکت متین  این گونه برد را در سبد گارانتی خود قرار داده است . لذا در هنگام خرید فلش مموری سندیسک با گارانتی متین حتما به رنگ پورت دقت کنید که سبز باشد و به هولوگرام آن دقت کنید.

فلش مموری سندیسک  کروزر بلید CZ50 دارای بدنه ایی زیبا و منحصر بفرد است .بدنه آن از رنگ مشکی و قرمز مات است که اثر انگشت و لک به راحتی روی آن باقی نمی ماند . سرعت انتقال اطلاعات آن در اینترفیس USB2 به 480 مگابیت برثانیه میرسد .شبکه های اجتماعی
تماس با ما
ارتباط مستقیم