درباره ما

بازرگانی پاسارگاد به لطف ایزد پاک از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه‌ی فروش انواع حافظه‌ی جانبی و محصولات وابسته به دنیای IT آغاز نموده و تاکنون به موفقیت‌های چشمگیری در این زمینه دست یافته است . مهندس حامد صمدی فارغ التحصیل رشته‌ی برق قدرت در مقطع کارشناسی ، مدیریت این مجموعه را بر عهده دارد . شرکت بازرگانی پاسارگاد افتخار این را دارد که تاکنون با توجه به کارنامه درخشان کاری خود نمایندگی رسمی فروش شرکت داده پرداز رایانه متین و همچنین بسیاری از شرکت های معتبر کشور را در شرق کشور دارا باشد . لازم به توضیح است که این شرکت حضور مستمری در نمایشگاه های بین المللی الکامپ در سالهای 1387 ، 1388 ، 1389 ، 1390 ، 1391 ، 1393 را داشته است .
بازرگانی پاسارگاد اولین و بزرگترین مرکز توزیع انواع فلش مموری در شرق کشور توزیع کننده برندهای طرح فلش مموری با نام های سیلیکون پاور اپیسر کداک پی کیو آی امتک باگارانتی متین. آنچه که مهم است تهیه فلش مموری باکیفیت وگارانتی معتبر جهت تامین امنیت اطلاعات فلش مموری میباشد.گارانتی مادام العمر تضمین کننده کیفیت بالای انواع فلش مموری میباشد درصورتی که هرگونه ایرادی برای فلش مموری رخ دهد میتوان به یکی از پانزده دفتر خدمات ما در سطح کشور مراجعه کرد .

خرید پاور بانک و به همراه داشتن پاور بانک یک نیاز اساسی شده است برای کسانی که با دنیای فناوری و گوشی های همراه و وسایل هوشمند در ارتباط هستند . وسایل هوشمند و گوشی های همراه با توجه به حساسیت باتری های آنها نیاز به   این هستند تا ولتاژ ورودی آنها ثابت و قابل اطمینان باشد و آسیبی به دستگاه نرساند. از دیگر فاکتور های مهم برای خرید پاور بانک گارانتی معتبر آن می باشد . شرکت بازرگانی پاسارگاد این دو فاکتور را با پاوربانک انرجایزر و سیلیکون پاور و گارانتی متین حل نموده است تا این دسته از مشتریان با خیالی آسوده پاور بانک خود را خریداری کنند .

در انتها با تشکر از بازديد شما از اين قسمت اميد اين است که بتوانيم با پيشرفت روز افزون ،سعادت همکاری با شما مشتريان عزيز را داشته باشيم .خواهشمند است به ما در ادامه اين راه ياری رسانيد.

به اميد ديدار شما و با آرزوی موفقيت
حامد صمدی

دسته ها

شبکه های اجتماعی
تماس با ما